قابل توجه کاربران محترم: آنچه در این سایت موجود است فقط جنبه آموزشی دارد و جای درمان را نمی گیرد!

بازگشت   انجمن مرکز آمبولانس نــاجــی > مردان > بیماریهای اختصاصی مردان > بیضه

پاسخ

LinkBack ابزارهای تاپيك نحوه نمایش
قدیمی 21-01-2011, 02:08   #1 (permalink)
کاربر تازه وارد

سپاس ها: 1
سپاس شده 2 در 2 پست
شهرت:: 0
aidinsh جدید
ambulace2 کوچک بودن بیضه چپ

با سلام
بیضه چپ من حدود 2 ساله که کوچیکتر از بیضه راستم هست پارسال با مراجعه به بیمارستان خاتم الانبیا دکتر گفت که مشکلی نیست و دلیل انزال زود هم کم تجربه بودن گفت در حالی که امسال یا انجام آزمایش تعداد اسپرم من31200000 که حدودا نصف تعداد نرمال هست!
اگه امکان داره منو راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم و پیشه کدام دکتر برم؟
aidinsh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر روبرو از پست مفید aidinsh سپاس کرده است .
Naji (21-01-2011)
قدیمی 21-01-2011, 05:27   #2 (permalink)
مدیر کل

Naji آواتار ها

سپاس ها: 1,749
سپاس شده 689 در 497 پست
شهرت:: 0
Naji جدید
Naji به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض پاسخ : کوچک بودن بیضه چپ

نقل قول:
پست اصلی توسط aidinsh نمایش پست ها
با سلام
بیضه چپ من حدود 2 ساله که کوچیکتر از بیضه راستم هست پارسال با مراجعه به بیمارستان خاتم الانبیا دکتر گفت که مشکلی نیست و دلیل انزال زود هم کم تجربه بودن گفت در حالی که امسال یا انجام آزمایش تعداد اسپرم من31200000 که حدودا نصف تعداد نرمال هست!
اگه امکان داره منو راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم و پیشه کدام دکتر برم؟
دوست عزیز
ضمن عرض سلام و خیرمقدم وبا سپاس از اینکه این فروم را برای طرح سوال خود انتخاب فرموده اید به عرض شما میرسانم با توجه به نشانه هایی که فرمودید شما با بیماری ای موسوم به واریکوسل مواجه هستید
از شما دعوت میکنم به آدرس زیر مراجعه فرمایید و اطلاعات لازم در خصوص نشانه های این بیماریو طریق معالجه را بدستآورید

کاربرانی که ثبت نام کرده و وارد سایت شده اند میتوانند لینک ها را مشاهده کنند -- برای ثبت نام اینجا کلیک کنید --

کاربرانی که ثبت نام کرده و وارد سایت شده اند میتوانند لینک ها را مشاهده کنند -- برای ثبت نام اینجا کلیک کنید --

Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر روبرو از پست مفید Naji سپاس کرده است .
aidinsh (21-01-2011)
پاسخ

کاربران در حال دیدن تاپيك: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای تاپيك
نحوه نمایش

شرايط ارسال
شما نمیتوانید تاپيك جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را دارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code is فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کدهای HTML غیر فعال است
Trackbacks are فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال

اکنون ساعت 02:57 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

A VBIran Design

تمام حقوق اين فروم و كليه سايت هاي ناجي متعلق به گروه پزشكي و مركز آمبولانس ناجي ميباشد.
استفاده از مطالب با ذكر منبع مجاز است.مطالب اين فروم فقط جهت ارتقاء اطلاعات پزشكي كاربران درج گرديده و به هيچ وجه جايگزين درمانهاي مستقيم و ارتباط با پزشكان نمي باشد
تهران ، بزرگراه رسالت ، ضلع جنوب شرقی پل سیدخندان ، نرسیده به خیابان دبستان ، پلاک 1354 ، ساختمان ناجی 02188464000
تاریخ تاسیس انجمن : 20/8/1387