اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • Tina
  کاربر فوق حرفه ای
  • Dec 2010
  • 5787

  خواص ضد سرطانی داروهای کاهش فشار خون

  مسدود کننده های بتا با بازکردن رگ های خونی، به کاهش فشار خون کمک می کنند و اثرات هورمون های استرس، مانند کورتیزول و اپی نفرین را کاهش می دهند.
  مطالعات محققان مرکز سرطان تگزاس نشان می دهد که داروهای مسدود کننده بتا که برای کاهش فشار خون تجویز می شوند، خواص ضد سرطانی دارند.
  به گزارش ساینس، هورمون های استرس نقش مهمی در توسعه سرطان دارند. تحقیقات نشان می دهد داروهای مسدود کننده بتا که معمولا برای کاهش فشار خون و بیماری های قلبی تجویز می شوند، با تاثیر بر هورمون های استرس، خواص ضد سرطانی دارند. تاثیر این داروها در سرطان تخمدان و طول عمر بیماران به اثبات رسیده است.
  تحقیق بر روی هزار و ۴۲۵ زن مبتلا به سرطان تخمدان که از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ درمان شده اند، نشان می دهد که استفاده از یک داروی مسدود کننده بتا به نام پروپرانولول، سبب طول عمر این افراد می شود.
  مسدود کننده های بتا با بازکردن رگ های خونی، به کاهش فشار خون کمک می کنند و اثرات هورمون های استرس، مانند کورتیزول و اپی نفرین را کاهش می دهند.
  در ادامه آمده است که این دارو میزان استرس را در بیماران مبتلا به سرطان تخمدان تعدیل می کند.
  به گزارش موسسه ملی سرطان آمریکا، از آغاز سال ۲۰۱۴ تاکنون، حدود ۲۲ هزار نفر در آمریکا به سرطان تخمدان مبتلا شده اند و ۱۴ هزار و ۲۷۰ نفر جان خود را از دست دادند.
  سرطان تخمدان بعد از سرطان های ریه، سینه، روده و لوزالمعده پنجمین سرطان کشنده در زنان است. نتایج این تحقیقات در نشریه Cancer منتشر شده است.
  pezeshkan
صبر کنید ..
X